• Zachowaj starą cenę w Nowym Roku! 🙂

  Jeszcze tylko do 18.01 zapraszamy po karnety open Aqua+siłownia w promocyjnej cenie 109 zł.
  Dla wszystkich nowych oraz powracających do aktywności po przerwie Klientów, w naszym klubie mamy wspaniałą ofertę zakupu karnetów w starej cenie.
  Odbierzcie swój karnet open Aqua do dnia 18.01 2019 r. włącznie a będziecie mogli cieszyć się obecną ceną karnetu przez cały okres przedłużania jego ważności. Dodatkowo w ramach styczniowej promocji do dnia 18.01.2019 r. obniżymy Wam o połowę opłatę aktywacyjną a dla oszczędnych Klientów, przygotowaliśmy ofertę zakupu 2 miesięcznego karnetu bez opłaty aktywacyjnej.

  Przełomową zmianą mającą wpływ na komfort korzystania z usług naszego klubu jest możliwość jednorazowego (w okresie trwania karnetu) odpłatnego zawieszenia ciągłości trwania karnetu na okres tygodnia lub dwóch.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów w wyjątkowych przypadkach w miesiącu styczniu istnieje możliwość zakupu karnetu z płatnością przelewem na konto- szczegóły w recepcji klubu.

  Klienci, którzy regularnie przedłużają ważność karnetu, pozostają przy stałej, gwarantowanej cenie karnetu. Cena gwarantowana jest niezmienna przez cały okres regularnego przedłużania ważności karnetu.

  W Nowym Roku życzymy wszystkim wytrwałości w realizacji swoich marzeń o zdrowiu i pięknej sylwetce.

  Zespół Balance Aqua&Fitness

1Comment
 • Posted by Patrycja on 21 stycznia 2019 at 14:14

  Proszę o informację o cenach karnetów na aqua (bez siłowni), dziękuję
  Patrycja

  Reply

Leave a reply

Cancel reply