• Bezpieczeństwo w Balane Fitness

  Witajcie

  Już za 5 dni o godz. 6.30 spotkamy się na pierwszych zajęciach Aqua w naszym klubie.

  Przypominamy iż ruszyły telefoniczne zapisy na zajęcia. Już dziś możecie zapisać się na 3 dowolnie wybrane terminy Aqua dzwoniąc pod nr 695 869 974 w godzinach od 8:00-20:00.

  Bardzo nam miło słyszeć wasze stęsknione głosy przez telefon. My też nie możemy się już doczekać naszych wspólnych treningów.

  Przygotowujemy ostatecznie klub do ponownego otwarcia po prawie 3 miesięcznej przerwie stosując się do wytycznych PZH.

  Chcielibyśmy Was poinformować iż klub został gruntownie doczyszczony i zdezynfekowany przez naszą ekipę sprzątającą.

  Odświeżona oraz sprawdzona została wentylacja i klimatyzacja w klubie.

  Zakupiliśmy profesjonalne ozonatory, dzięki którym wszystkie ewentualne wirusy i bakterie nie będą miały szans na przeżycie 😉

  Na terenie klubu rozmieszczone będą w wielu punktach pojemniki z płynem dezynfekującym oraz informacje przypominające o myciu i dezynfekcji rąk, korzystaniu z natrysków przed wejściem do basenu oraz o zachowaniu bezpiecznych odległości.

  Zwiększyliśmy przerwy pomiędzy zajęciami tak aby zapewnić Państwu większy komfort i przestrzeń w szatniach i pomieszczeniach sanitarnych.

  Przypominamy ponadto iż liczne instytucje zdrowia publicznego na całym świecie w tym WHO i CDC zgodnie podkreślają, że „nie wykazano dotychczas przypadków zakażenia SARS-CoV-2poprzez wodę przeznaczoną do spożycia ani wodę do celów rekreacyjnych o kontrolowanej jakości, w tym wodę w basenach kąpielowych poddawaną uzdatnianiu i dezynfekcji(…)Również chlor (podchloryn sodu) skutecznie eliminuje cząstki tego mikroorganizmu. Zwykła procedura uzdatniania i dezynfekcji wody stosowana w pływalniach publicznych zgodnie z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. (Dz.U. 2015, poz. 2016) jest wystarczająca dla zapewnienia odpowiedniej  jakości mikrobiologicznej wody, w tym eliminacji SARS-CoV-2.”

Leave a reply