Kliknij nazwę interesujących Cię zajęć, by filtrować widok grafiku.

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 - 08.00 Aqua Mix07.00 - 08.00
Alina
Aqua aerobik07.00 - 08.00
Agnieszka
BPU - brzuch-pośladki-uda07.00 - 08.00
Marcelina
Aqua Mix07.00 - 08.00
Agnieszka
Aqua aerobik07.00 - 08.00
Marcelina
Aqua POWER07.00 - 08.00
Balance Team
100% brzucha07.00 - 08.00
Agnieszka
08.00 - 09.00 Aqua aerobik08.00 - 09.00
Alina
Aqua Mix08.00 - 09.00
Agnieszka
Aqua Mix08.00 - 09.00
Marcelina
BPU - brzuch-pośladki-uda08.00 - 09.00
Agnieszka
Aqua Mix08.00 - 09.00
Marcelina
Aqua aerobik08.00 - 09.00
Balance Team
Aqua aerobik08.00 - 09.00
Agnieszka
09.00 - 10.00 100% brzucha09.00 - 10.00
Balance Team
Aqua Mix09.00 - 10.00
Agnieszka
10.00 - 11.00 BPU - brzuch-pośladki-uda10.00 - 11.00
Balance Team
100% brzucha10.00 - 11.00
Agnieszka
Aqua aerobik10.00 - 11.00
Balance Team
Aqua aerobik10.00 - 11.00
Agnieszka
Aqua POWER10.00 - 11.00
Balance Team
11.00 - 12.00 Aqua aerobik11.00 - 12.00
Balance Team
Aqua aerobik11.00 - 12.00
Balance Team
Aqua aerobik11.00 - 12.00
Balance Team
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Aqua aerobik14.30 - 15.30
Asia


Aqua aerobik15.30 - 16.30
Asia


Aqua Mix16.30 - 17.30
Justyna


Aqua aerobik17.30 - 18.30
Justyna


Aqua POWER18.30 - 19.30
Marzena


Aqua Mix19.30 - 20.30
Marzena


Aqua aerobik20.30 - 21.30
Agnieszka


BPU - brzuch-pośladki-uda21.30 - 22.30
Agnieszka
Aqua aerobik14.30 - 15.30
Agnieszka


Aqua aerobik15.30 - 16.30
Agnieszka


Aqua Mix16.30 - 17.30
Justyna


Aqua aerobik17.30 - 18.30
Justyna


Aqua POWER18.30 - 19.30
Alina


Aqua aerobik19.30 - 20.30
Alina


100% brzucha20.30 - 21.30
Asia


BPU - brzuch-pośladki-uda21.30 - 22.30
Asia
Aqua aerobik14.30 - 15.30
Marzena


Aqua aerobik15.30 - 16.30
Marzena


Aqua Mix16.30 - 17.30
Asia


Aqua POWER17.30 - 18.30
Asia


100% brzucha18.30 - 19.30
Krysia


BPU - brzuch-pośladki-uda19.30 - 20.30
Alina


100% brzucha20.30 - 21.30
Alina


Aqua aerobik21.30 - 22.30
Alina
15.00 - 16.00 Aqua aerobik15.30 - 16.30
Justyna


Aqua Mix16.30 - 17.30
Justyna


BPU - brzuch-pośladki-uda17.30 - 18.30
Marcelina


Aqua aerobik18.30 - 19.30
Marcelina


Aqua POWER19.30 - 20.30
Marcelina


BPU - brzuch-pośladki-uda20.30 - 21.30
Alina


Aqua aerobik21.30 - 22.30
Alina
Aqua aerobik15.30 - 16.30
Justyna


Aqua Mix16.30 - 17.30
Justyna


Aqua POWER17.30 - 18.30
Asia


Aqua aerobik18.30 - 19.30
Asia


100% brzucha19.30 - 20.30
Asia


BPU - brzuch-pośladki-uda20.30 - 21.30
Krysia


Aqua POWER21.30 - 22.30
Krysia
16.00 - 17.00 Aqua Hard Body-trening16.30 - 17.30
Balance Team


Aqua aerobik17.30 - 18.30
Balance Team
Aqua aerobik16.30 - 17.30
Balance Team


100% brzucha17.30 - 18.30
Balance Team
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
22.00 - 23.00
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 - 08.00 Aqua aerobik07.00 - 08.00
Agnieszka
Aqua aerobik07.00 - 08.00
Marcelina
08.00 - 09.00 Aqua aerobik08.00 - 09.00
Alina
Aqua aerobik08.00 - 09.00
Balance Team
Aqua aerobik08.00 - 09.00
Agnieszka
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Aqua aerobik10.00 - 11.00
Balance Team
Aqua aerobik10.00 - 11.00
Agnieszka
11.00 - 12.00 Aqua aerobik11.00 - 12.00
Balance Team
Aqua aerobik11.00 - 12.00
Balance Team
Aqua aerobik11.00 - 12.00
Balance Team
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00 Aqua aerobik14.30 - 15.30
Asia


Aqua aerobik15.30 - 16.30
Asia
Aqua aerobik14.30 - 15.30
Agnieszka


Aqua aerobik15.30 - 16.30
Agnieszka
Aqua aerobik14.30 - 15.30
Marzena


Aqua aerobik15.30 - 16.30
Marzena
15.00 - 16.00 Aqua aerobik15.30 - 16.30
Justyna
Aqua aerobik15.30 - 16.30
Justyna
16.00 - 17.00 Aqua aerobik16.30 - 17.30
Balance Team
17.00 - 18.00 Aqua aerobik17.30 - 18.30
Justyna
Aqua aerobik17.30 - 18.30
Justyna
Aqua aerobik17.30 - 18.30
Balance Team
18.00 - 19.00 Aqua aerobik18.30 - 19.30
Marcelina
Aqua aerobik18.30 - 19.30
Asia
19.00 - 20.00 Aqua aerobik19.30 - 20.30
Alina
20.00 - 21.00 Aqua aerobik20.30 - 21.30
Agnieszka
21.00 - 22.00 Aqua aerobik21.30 - 22.30
Alina
Aqua aerobik21.30 - 22.30
Alina
22.00 - 23.00
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Click on the class name to get additional info
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 - 08.00 Aqua Mix07.00 - 08.00
Alina
Aqua Mix07.00 - 08.00
Agnieszka
08.00 - 09.00 Aqua Mix08.00 - 09.00
Agnieszka
Aqua Mix08.00 - 09.00
Marcelina
Aqua Mix08.00 - 09.00
Marcelina
09.00 - 10.00 Aqua Mix09.00 - 10.00
Agnieszka
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Aqua Mix16.30 - 17.30
Justyna
Aqua Mix16.30 - 17.30
Justyna
Aqua Mix16.30 - 17.30
Justyna
Aqua Mix16.30 - 17.30
Justyna
Aqua Mix16.30 - 17.30
Asia
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Aqua Mix19.30 - 20.30
Marzena
20.00 - 21.00
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
16.00 - 17.00 Aqua Hard Body-trening16.30 - 17.30
Balance Team
17.00 - 18.00
Click on the class name to get additional info

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 - 08.00 100% brzucha07.00 - 08.00
Agnieszka
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00 100% brzucha09.00 - 10.00
Balance Team
10.00 - 11.00 100% brzucha10.00 - 11.00
Agnieszka
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 100% brzucha17.30 - 18.30
Balance Team
18.00 - 19.00 100% brzucha18.30 - 19.30
Krysia
19.00 - 20.00 100% brzucha19.30 - 20.30
Asia
20.00 - 21.00 100% brzucha20.30 - 21.30
Asia
100% brzucha20.30 - 21.30
Alina
21.00 - 22.00
Click on the class name to get additional info

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 - 08.00 BPU - brzuch-pośladki-uda07.00 - 08.00
Marcelina
08.00 - 09.00 BPU - brzuch-pośladki-uda08.00 - 09.00
Agnieszka
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 BPU - brzuch-pośladki-uda10.00 - 11.00
Balance Team
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 BPU - brzuch-pośladki-uda17.30 - 18.30
Marcelina
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 BPU - brzuch-pośladki-uda19.30 - 20.30
Alina
20.00 - 21.00 BPU - brzuch-pośladki-uda20.30 - 21.30
Alina
BPU - brzuch-pośladki-uda20.30 - 21.30
Krysia
21.00 - 22.00 BPU - brzuch-pośladki-uda21.30 - 22.30
Agnieszka
BPU - brzuch-pośladki-uda21.30 - 22.30
Asia
22.00 - 23.00
Click on the class name to get additional info
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
07.00 - 08.00 Aqua POWER07.00 - 08.00
Balance Team
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Aqua POWER10.00 - 11.00
Balance Team
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Aqua POWER17.30 - 18.30
Asia
Aqua POWER17.30 - 18.30
Asia
18.00 - 19.00 Aqua POWER18.30 - 19.30
Marzena
Aqua POWER18.30 - 19.30
Alina
19.00 - 20.00 Aqua POWER19.30 - 20.30
Marcelina
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00 Aqua POWER21.30 - 22.30
Krysia
22.00 - 23.00
Click on the class name to get additional info

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Click on the class name to get additional info
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Click on the class name to get additional info
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Click on the class name to get additional info
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIąTEK SOBOTA NIEDZIELA
Click on the class name to get additional info