• Zasady odwoływania zajęć w aqua

  Użytkownicy kart Benefit , OK Sysytem i Fit profi

  W związku z licznymi nieodwołanymi rezerwacjami zajęć aqua mających wpływ na brak możliwości udostępnienia zarezerwowanych miejsc innym klientom informujemy iż od dnia 10.10.2019 r. użytkownicy kart Multisport, Ok System oraz Vanity Style zobowiązani są do zdeponowania kaucji zwrotnej w wysokości 10 zł umożliwiającej dokonania rezerwacji na zajęcia.W przypadku braku skutecznego (zgodnego z regulaminem klubu) odwołania rezerwacji, klub pobiera zdeponowaną kaucję na poczet nie odwołanych zajęć.W przypadku pobrania przez Klub kaucji za nieodwołanie skuteczne zajęć użytkownik zobowiązany jest do uzupełnienia kaucji przy najbliższej wizycie w klubie. Brak kaucji uniemożliwia zarezerwowanie zajęć w grafiku klubu.Zgodnie z regulaminem klubu prawidłowo odwołanie zajęć powinno nastąpić dnia poprzedzającego zajęcia dla zajęć dopołudniowych i do godz. 12 dnia bieżącego dla zajęć popołudniowych.

  Sposób odwołania zajęć

  Zajęcia odwołujemy poprzez wysłanie wiadomości sms z podaniem imienia i nazwiska oraz daty i godziny zarezerwowanych zajęć.

  Użytkownicy Kart Open

  Od dnia 10.10.2019 r. użytkownicy kart open aqua chcący odwołać zarezerwowane zajęcia zobowiązani są do wysłania wiadomości sms z podaniem imienia i nazwiska oraz daty i godziny zarezerwowanych zajęć.Brak skutecznego odwołania zajęć upoważnia Klub każdorazowo do skrócenia karnetu o 1 dzień

Leave a reply